Nihat Çelik, Düzce Belediye Başkanlığı'na aday adayı olduğunu açıkladı

11.10.2013 10:18:00Yorum

Gölyaka Belediye Başkanı Nihat Çelik, 2014 yılının Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Düzce Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu resmen açıkladı...

2014 yılının Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi özellikle AK Parti’de belediye başkanlığı aday adaylarının, Düzce Belediye Başkanlığı için adaylık yarışı başladı. Düzce’nin Sesi Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Bektaş’ı ziyaret eden ve Gölyaka’da uzun süre hizmet veren Belediye Başkanı Nihat Çelik de Düzce Belediye Başkanı Aday Adayı olduğunu açıkladı. Çelik, Düzce’ye hizmet etmek istediğini ifade ederek “Belediye Başkanlığı’nı Gölyaka’da bırakıyorum. Gölyaka Belediyesi’nde Düzce il ilgili aday adayı olma konusunda kararımızı verdik. Bu süreç ay sonuna kadar devam edecek. İnşallah bayramdan sonra resmi başvurumuzu yaptığımız ilan edeceğiz. Amacımız yaşadığımız vilayete katkıda bulunmak. Bu katkı ve hizmette ancak partiler kanalı ile oluyor. Bizde AK Parti’nin kuruluşundan bu yana emek vermiş gayret sarf etmiş bir kişi olarak Düzce’ye olan bu sorumluluğun bilincinde aday olmaya karar verdik. Düzce’de yaşayan herkesin Düzce’ye sorumluluğu vardır. Kimi bunu farklı görevlerde yapar bizde şu ana kadar edindiğimiz belediye başkanlığı bilgi ve tecrübelerimizi Düzce’ye yansıtmaya ve ilimize hizmet amacı ile yola koyulduk” dedi.

Rutin işlerin dışına çıkacağız

Çelik, rutin belediyecilik anlayışının dışında işler yapmak istediklerini vurgulayarak “İki dönemdir Düzce’de Ak Parti iktidarı var. Düzce’de ne yok anlamında değil. Bizim çıkış noktamız şudur. Görev yapan diğer arkadaşlara teşekkür ediyoruz. Herkes uğraşıyor. Çıkış noktasında ki amacımız rutin hizmetlerin dışına çıkmak. Yol, su, kanalizasyon, temizlik sosyal işler var. Bunları herkes yapamaya çalışıyor. Bizim amacımız bu hizmetlerin dışında da Sayın Başbakanımıza olan yakınlığımız ve hükümet ie olan dialog sonucu belediyenin gücünün yetmediği büyük yatırımların birkaç tanesini Düzce’ye getirmeyi istiyoruz. Bunu da başbakanımıza olan dostluğumuzun ve yakınlığımıza inanarak yola çıktık. Buna talibiz. Bu süreç devam ediyor. Bundan sonra eğilim ve kamu oyu anketi yapılacak. Bu süreç sonucunda da aday belirlenecek. Dolayısı ile bu süreci birlikte yaşayacağız. Bu hizmet etme görevi adaylık bize verilirse bundan da büyük şeref ve onur duyacağız” ifadelerini kullandı.  


YORUMLAR (Toplam 5 yorum)

hüseyin  (2014-02-01 22:57:15)nihat bey hep kendi köyünüz iş yapıyonuz birazda zeeriya köyüne yapın

ihsan...  (2013-11-07 20:34:22)Artık bir bayan .. Rukiye YEŞİL....FKİRLERİNİ VE DÜŞÜNCELERİNİ BEĞENDİM.. EVT ERKELER SİZN DÜNÜNEMEDİĞİNZ Bİ ÇOK ŞEYİ DÜŞÜNMÜŞ HELAL SANA RUKİYE HANIM.

PAŞALI  (2013-10-31 19:34:25)Paşalı derki düzcemizi emin ellere teslim edelimki süper amatörden kurtulup BANK ASYAYA Çıkalım haydi gençler NİHAT BAŞKANLA EL ELE BANK ASYA Birici lige.DURMAK YOK YOLA DEVAM. BEN PAŞALI BAŞKANA İNANIYOR VEDE GÜVENİYORUM İLK YIL ÜÇÜNCÜ LİG İKİNCİ YIL BANK ASYA .İNANIN OY VERİN MEYVEYİ YİYİN.

Muro  (2013-10-30 01:02:32)Yakışır başkana..birde hedef bank Asya olurmu düzcespor ufff harika

fatih  (2013-10-11 17:11:14)Hayırlı olsun Başkanım.


Yorum yazın !

Yorum