Ak Parti'nin ilçe adayları belli oldu

17.12.2013 14:00:00Yorum

AK Parti’nin 30 Mart 2014’te yapılacak yerel seçimlerde yarışa gireceği belde ve ilçe belediye başkan adayları belli oldu...

AK Parti’nin 30 Mart 2014’te yapılacak yerel seçimlerde yarışa gireceği  belde ve ilçe belediye başkan adayları belli oldu.

Haber merkezimize ulaşan bilgiye göre, Ak parti Genel Merkezinde yapılan son istişarelerin ardından ilçe ve belde belediye başkan adaylarının belli oldu ileri sürüldü.

AK Parti Genel Merkezi’nden alınan bilgiye göre,  ilçe ve belde başkan adayların  telefonla aranarak kendilerine bilgi verileceği belirtilerek, Ankara'ya veya tanıtım toplantısının yapılacağı yere çağırılacağı ileri sürüldü.

 Başbakan Erdoğan’ın  yoğun iş programı nedeniyle  Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem tarafından adayların  açıklanacağı belirtilirken, Bolu, Zonguldak, Sakarya ve Düzce'nin aynı anda açıklanacağı öğrenildi.

İlçe aday tanıtım toplantı  tarihinin önümüzdeki  günlerde  belirleneceği  ve bu konuyla ilgili olarak AK Parti İl Merkezinin açıklama yapacağı öğrenildi.

RESMİ AÇIKLAMA CUMARTESİ GÜNÜ SAAT:18:00'DA YAPILACAĞI, TOPLANTIYA AK PARTİ'NİN BÜTÜN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARININ ÇAĞRILDIĞI ÖĞRENİLDİ. 
İlk yorum yapan siz olun!

Yorum